Przekaż 1% podatku

Wspierają nas

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w slalomie
Czwartek, 11. Czerwiec 2015 20:18

W niedzielę w Wietrznicach rozegrano Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w slalomie, do rywalizacji stanęły kluby z małopolski, a także z Leśnej, Drzewicy i Słowacji. W grupie seniorów w kategorii C1 kobiet zwyciężyła Ewa Hurkała. W konkurencjach juniorów w C2 drugie miejsce zajęli Konrad Szymanek i Rafał Sarata, w K1 juniorów srebro zdobył Krzysztof Majerczak, tuż za podium uplasował się Kacper Majerczak, Rafał Sarata zajął 6 miejsce, a Ernest Szczepaniak 15. W C1 juniorów srebrny medal zdobył Wiktor Czaja, Konrad Szymanek zajął czwarte miejsce.

W konkurencjach młodzików podobnie jak w sobotę bezapelacyjnie w konkurencjach C1 i K1 młodziczek zwyciężyła Małgorzata Mędoń, Kacper Zachwieja zwyciężył w konkurencji C1, w C2 trzecie miejsce zajęli Bartłomiej Szymanek i Kacper Zachwieja, w K1 młodzików nie było medalu, kolejne miejsca zajmowali: Mikołaj Mastalski - 7 miejsce, Bartłomiej Szymanek - ósme, Jakub Dyda - dziewiąte, Wiktor Regiec - dziesiąte, a Sebastian Waruś był 15.

KS Pieniny bardzo dobrze zaprezentował się w klasyfikacji drużynowej, zajmując wysokie, drugie miejsce.