Przekaż 1% podatku

Wspierają nas

Puchar Prezydenta Krakowa 2014
Sobota, 09. Sierpień 2014 09:22

Przedsmakiem rywalizacji w Mistrzostwach Polski seniorów były piątkowe zawody o Puchar Prezydenta Krakowa. Zawodnicy KS Pieniny, w większości młodzicy i juniorzy po raz kolejny godnie zaprezentowali swój klub, startując w rywalizacji open ze starszymi zawodnikami. W C1 mężczyzn Wiktor Czaja zajął 12 miejsce i ma duże szansę walki o finał Mistrzostw Polski. Na 24 miejscu został sklasyfikowany Kacper Zachwieja. W K1 kobiet Małgorzata Mędoń również zajęła 12 miejsce.

Ciekawy przebieg miała rywalizacja w C2 gdzie w czołówce o zwycięstwo walczyli zawodnicy z Polski i Rosji. Ostatecznie Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zajęli 4 miejsce, Konrad Szymanek i Rafał Sarata 7 pozycję, a najmłodsi Kacper Zachwieja i Bartosz Kubik skończyli zawody na 11 miejscu. W K1 mężczyzn Piotr Mędoń został sklasyfikowany na 11 miejscu, Jan Węglarz 14 pozycja, Bartosz Kubik 18, Oskar Maciąga 21, Kacper Majerczak 23, Krzysztof Majerczak 26, Rafał Sarata 30. W C1 kobiet Ewa Hurkała skończyła zawody na wysokim 6 miejscu, a Małgorzata Mędoń na 9. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.